Hakkımızda

DETAY FİLTRE

          Firmamız 2011 yılından bu yana filtre sektöründe en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmayı başlıca ilke edinmiştir. Firmamız bu sektörde hizmet vermenin avantajı ile filtre konusunda koşulsuz müşteri memnuniyeti , müşteri odaklı hareket, kaliteli, süreklilik esasına dayalı, hız ve güven prensibine göre hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Bize Ulaşın

Vizyonumuz ;

          Filtre üretiminde müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğu, kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak ve bundan taviz vermemek, topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba göstermek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamaktır.

Blog

Misyonunuz;

          Otomotiv sektöründe en güvenilir, en yenilikçi ve maliyeti en uygun ürün, hizmet ve çözümleri sunmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır.

Hedeflerimiz;

          Çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Ülkesi, müşterileri, ortakları, bayileri ve yan ​sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Banka Hesapları
Top